Mustang - Autodráha na ruční pohon

Dostupnost: skladem
Cena: 1440,-
ks
Žádné baterie, žádné zásuvky. Energii si vytvoříte sami! Interaktivní autodráha Mustang od výrobce hraček propagujících alternativní zdroje energie Powerplus Junior je jediným svého druhu.
 
Jak funguje?
Nejde o klasickou dráhu na ovládání pomocí tlačítek. Rychlost formulky určujete rychlostí Vaší ruky. Autodráha Mustang je založena na bázi dynamo pohonu. Dva ovladače (dynamo kliky) zásobují prostřednictvím vodícího kabelu hlavní jednotku, z níž je zásobován elektrický okruh (autodráha). Tento jemný elektrický proud pohání formulky pomocí štětin na jejich spodní části.
 
Pozitivním je jistě i relativně nízký reakční čas formulky na intenzitu proudu, kterým ho zásobujete. Formulky tak prostřednictvím autodráhy velmi pohotově reagují na zrychlení nebo zpomalení Vašeho pohybu.
 
Neomrzí
Mustang není o bezhlavém navíjení nějaké kliky. Být nejrychlejší na rovných úsecích ale zároveň se udržet v ostrých vnitřních zatáčkách není tak jednoduché jak by se mohlo zdát. Mustang je určitě „hračka“ při níž si tříbíte své reakce a schopnost soustředit se. Díky tomu Vás ani Vaše děti jen tak rychle neomrzí.
 
Zkuste noční ježdění při zhasnutých světlech. Kola obou formulí vytvářejí při pohybu světelný efekt a závod je zase trochu jiný.
 
Pomocí všech dílů lze poskládat min. 4 odlišné tvary autodráhy. Celková délka okruhu autodráhy je 3,8 m.
 
Pomocí pilířů se dá trať ve vybraných úsecích o úroveň zvednout a tím i trať křižovat do tvaru 8 (tehdy je trať stejně dlouhá pro oba soutěžící). Možnost zvýšit výškovou úroveň dráhy zároveň umožňuje mírné naklánění zatáček, aby byly průjezdné ve vyšší rychlosti.
 
Zrychlíte na rovině a ostré zatáčky mějte pod kontrolou, jinak z trati vyletíte. Ve společnosti vašich známých se tato hračka promění na zábavu z nekončícího soutěžení.
 
Pro děti i dospělé, každý kdo Mustang vyzkouší zjistí, že je to vysoce návyková zábava!
 
Balení obsahuje:
2 soutěžní formulky
2 ovladače
23 dílů autodráhy (3 různé tvary)
Startovací díl s poháněcí jednotkou
6 x spodní část pilíře
6 x vrchní část pilíře
10 x pilier1
6 dílů svodidel
Náhradní díly koleček a kovových štětin
Instrukce a informace o produktu
 
Hračka je vhodná pro děti od 7 let.
Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku