Přenosný solární panel 4W / 12V

Dostupnost: není skladem
Cena: 985,-
Solární přítel každé autobaterie!
 
Přenosný solární panel je snad prvním řešením nabíjení autobaterie využívajícím obnovitelný zdroj energie. Solární energie je fotovoltanickým panelem přeměňována na elektrickou, dodávanou do autobaterie.
 
Při vystavení dennímu světlu solární článek okamžitě začíná generovat elektrické napětí. Přenosný solární panel nabíjí 12V baterie výkonem 4W. Pracuje v různých podmínkách denního světla a je plně odolný vůči povětrnostním podmínkám.
 
Autobaterie je možné nabíjet z interiéru auta, prostřednictvím autozapalovače. Také je možné i solární nabíjení pomocí klíšťat připojeným přímo k baterii pod kapotou auta.
 
Solární nabíječka autobaterií se dá jednoduše složit a komfortně přenášet jako kufřík. Na vnitřní straně je solární článek, vstup pro nabíjecí kabel a indikátor nabíjení. Na vnější straně jsou vyklápěcí nožičky sloužící jako stojan pro vhodnější nastavení panelu na slunci.
 
K čemu slouží mobilní solární panel?
 
Tento praktický solární pomocník zabraňuje vybití baterie ve vašem autě. Toto se může stát při dlouhodobějším parkování, například na letišti, nebo při kempování.
 
Solární panel může být připojen k baterii i nepřetržitě. Jelikož je vybaven pojistkou proti přebíjení, baterii nabíjí jen tehdy, pokud není nabitá na 100%. Tento kompaktní solární pomocník je vhodný pro všechny typy autobaterií.
 
Některé vozy mohou pro nabíjení prostřednictvím autozapalovače vyžadovat klíče zapojené v startéru. Pokud se vám tato možnost nehodí, využijte druhý způsob nabíjení, přímo na + /-terminály baterie.
 
Solární článek může být i při tomto způsobu nabíjení umístěn uvnitř auta. Je však třeba dbát na neporušení při napájení z kabiny pod kapotu. Ostré nerovnosti na rámu dveří by mohly kabely poškodit.
 
Balení obsahuje:
  • 4W Přenosný solární panel
  • 1,2 m kabel s 12V výstupem do autozapalovače
  • 2,5 m kabel s kleštěmi
  • Pokyny k provozu a k údržbě
Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku