Solární nabíječka na iPhone 4 Power Pack AM403

Dostupnost: není skladem
Cena: 1550,-
Power Pack AM403 - solární nabíječka pro iPhone 4
 
Od té doby kdy Apple uvedl na trh první iPhone, bylo prodáno přes 52 milionů kusů. iPhone nadšenci jsou velmi spokojeni s funkčností a možnostmi které přináší. Avšak častou stížností uživatelů je výdrž baterie, což není žádným překvapením pro ty, kteří využívají svůj iPhone naplno. A-Solar, společnost která ví, jak má solární nabíječka na iPhone vypadat, přichází s nejnovějším a dosud nejpraktičtějším řešením pro rozšíření kapacity baterie ve vašem iPhone.
 
Power Pack solární nabíječka má ergonomický tvar a zároveň slouží i jako pouzdro lemující váš iPhone 4. Výhodou tohoto Power Packu jsou právě křivky, které dokonale pasují na okraje telefonu, což umožňuje komfortní používání obou zařízení najednou. Solární nabíječka Power Pack AM 403 je speciálně navržena pro iPhone 4, ale stále kompatibilní i s předchozími modely. Integrovaná baterie má 1600 mAh je nabíjena solárním článkem, přibaleným USB kabelem, nabíječkou ze sítě.
 
I tento model disponuje LED indikací stavu baterie. Na slunci se naplno nabije za 10 - 14 hodin, přes USB kabel z vašeho PC za 3 hodiny. Váš iPhone dokáže nabít za 3 - 4 hodiny. Jednoduše zasuňte váš iPhone do této solární nabíječky a pouzdra v jednom, a můžete pokračovat ve volání, chatování, surfování či poslechu hudby. Tento produkt musí ocenit každý pravý iPhone fanoušek.
  • Solární panel: 5,5 V / 120mA
  • Kapacita: 3.7V / 1600mAh
  • Rozměry: 125 x 65 x 20 cm
  • Váha: 90 g
  • Výstup: 5V / 1A
  • Vstup: 5,0 V / 800mAh
  • Nabíjecí čas mobilního telefonu: 3 - 4 h
  • Solární nabíjení: 10 - 14 h
  • USB nabíjení: 3 h
  • Balení obsahuje nabíjecí USB kabel pro nabíjení z PC
Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku Odkaz na jinou stránku